JAK DZIAŁA BITE AWAY®?

Prosty w użyciu - pomoc na
którą możesz liczyć

Przyłóż i delikatnie przyciśnij ceramiczną powierzchnię kontaktową urządzenia do miejsca użądlenia lub ukąszenia (w przypadku użądlenia przez pszczołę należy wcześniej usunąć żądło).

Następnie wybierz jeden z dwóch czasów działania:

– 3 sekundy (lewy przełącznik) w przypadku stosowania po raz pierwszy oraz u osób wrażliwych;

– 5 sekund (prawy przełącznik) w przypadku standardowego stosowania.

Ceramiczna powierzchnia kontaktowa nagrzewa się do temperatury około 51°C.
Bite Away - produkt

Numer 1 na ukąszenia lub ugryzienia owadów!

Ceramiczna powierzchnia kontaktowa.

Testowany dermatologicznie.

Aż do 300 aplikacji na jednym komplecie baterii (2 sztuki w komplecie).

Poręczny rozmiar (wielkość długopisu).

UŻĄDLENIA I UKĄSZENIA OWADÓW:

Komary, osy, pszczoły, szerszenie, gzy.
Owady

1

Uśmiech

2

636366

3

Bite Away

4

PODSTAWY TERAPEUTYCZNE - MIEJSCOWA HIPERTERMIA

Efekt terapeutyczny ograniczony jest do punktu leczenia, dlatego bite away® należy przykładać dokładnie do miejsca ukąszenia.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wygodzie zawsze możesz nosić bite away® przy sobie, aby był gotowy do użycia w każdej chwili.

Po pierwszym użyciu odczekaj około minuty, obserwując leczone miejsce. Jeśli objawy nie ustąpiły, można ponownie zastosować bite away®.

Kobiety w ciąży, dzieci (samoleczenie rekomendowane jest u dzieci powyżej 12 roku życia), alergicy – to  osoby, które najczęściej korzystają z bite away®. Ze względu na brak substancji chemicznych, urządzenie jest bezpieczne dla każdego.

bite away® im wcześniej zostanie użyty, tym lepsze daje efekty leczenia. Nawet późniejsze zastosowanie przynosi ulgę i nie wpływa na gojenie się miejsca  ukąszenia.

W celu uzyskania optymalnej skuteczności działania ciepła, należy podczas aplikacji zapewnić bezpośredni kontakt urządzenia ze zmienioną powierzchnią skóry. Nawet cienka warstwa powietrza może utrudnić przewodzenie ciepła.

photo@2x
Medycyna

WYRÓB MEDYCZNY

kciuk w górę

BEZPIECZEŃSTWO

Bez chemii

BRAK CHEMII

Liść

DLA ALERGIKÓW

Rodzina

DLA CAŁEJ RODZINY

Wystąpienie ulgi po ukąszeniu owadów już w 3 lub 5 sekund po zastosowaniu bite away® nie jest efektem gwarantowanym dla wszystkich rodzajów ukąszeń, a jego wystąpienie zależy od wielu czynników, w tym między innymi: rodzaju ukąszenia, od indywidualnej wrażliwości użytkownika na ból lub swędzenie, od zastosowania produktu w określonym czasie po ukąszeniu.